Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września jak co roku w naszym przedszkolu obchodzony był Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Większość dzieci po raz kolejny obchodziła swoje święto, ale nasze maluszki świętowały ten dzień po raz pierwszy.

Z tej okazji przedszkolaki mogły liczyć na różnego rodzaju atrakcje. Największą z nich była oczywiście przejażdżka ciuchcią ulicami Osieka. Dzieci z radością podziwiały okolice z innej perspektywy, niejednokrotnie przejeżdżały obok swojego domu, co dostarczyło mnóstwa emocji.

Po powrocie z wycieczki dzieci kontynuowały świętowanie w salach. Była foto-budka, tańce, zabawy integracyjne. Każdy mógł liczyć na drobny podarunek.

Kochane dzieci, z okazji Waszego święta życzymy Wam, aby uśmiech gościł na Waszych twarzach, a każdy dzień był wspaniałą przygodą. Rośnijcie zdrowo i spełniajcie swoje marzenia.