OSIĄGNIĘCIA 2021/2022

Udział uczniów w konkursach  i olimpiadach

LP

Nazwa konkursu

Zasięg (kraj, woj., pow, gminny)

Organizator

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa osiągnięcia

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1 - Szkoła Podstawowa Nr 1

1.

I półrocze

XX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ,,Darujmy Światu Pokój”

międzynarodowy

Oświęcimskie Centrum Kultury

Anna Kasperek

Aurelia Mika

 

 

Justyna Kłys

I miejsce w kategorii wiekowej 11-13 lat

 

Małopolski Konkurs Języka angielskiego

KO Kraków

wojewódzki

KO Kraków

Wiktoria

Rusin

Anna Bloch

Kwalifikacja do etapu jenjonowego

2.

I półrocze

XX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ,,Darujmy Światu Pokój

międzynarodowy

Oświęcimskie Centrum Kultury

Mikołaj Turek

 

Piotr Wasztyl

Justyna Kłys

Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej

3

I półrocze

XV Międzygminny Konkurs ,,Złote usta”

Międzygminny

Gminna Bibliotek Publiczna

Katarzyna Kusak

Maria Zięba

wyróżnienie

4

I półrocze

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Etap szkolny

Kuratorium oświaty

Wiktoria Rusin

Anna Bloch

Kwalifikacja do etapu rejonowego

 

I pólrocze

Święty Mikołaj w oczach dzieci

ogólnopolski

Wydzial duszpasterstwa Kurii metropolitalnej w Lublinie- patronat MEIN

 

 

 

5

I półrocze

Ogólnopolski Konkurs słuchania ze zrozumieniem

ogólnopolski

FUH atutor

Wiktoria Rusin

Anna Bloch

III miejsce

6

I półrocze

Małopolski Konkurs z Języka Polskiego

Etap szkolny

Kuratorium oświaty

Emilia Blarowska

Katarzyna Kusak

Martyna Kruczała

Iga Niemiec

Batalia Luranc

 

Maria Zięba

Anna Woszczyna

Emilia Blarowska – kwalifikacja do etapu rejonowego

7

I półrocze

I Ogólnopolski Konkurs Retoryczny dla uczniów klas IV-VIII

 

 

ogólnopolski

Kuratorium oświaty

Katarzyna Kusak

Maria Zięba

Udział w etapie szkolnym

8.

II półrocze

XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek-Zator

powiat

Regionalny Ośrodek Kultury Zator

 

Malwina Bogdan

Julia MIchalak

Bernadeta Stawowczyk- Zemanek

III miejsce

9.-II

półrocze

Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”.

międzynarodowy

Wydział Katechetyczny Kurii Bielsko-Żywieckiej i Towarzystwo Katechetyczne „Jonasz” ze Skoczowa.

Olga Kańtor

Miłosz Kańtor

Ewa Pawlikowska

Kwalifikacja do etapu rejonowego

10

II

półrocze

Konkurs KPP Oświęcim ,,Bezpieczne dzieci w Internecie”

powiatowy

Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Jakub Biegun

 

 

Amelia Mitoraj

 

 

Oliwia Kozieł

Barbara Brońka

 

 

Justyna Kłys

 

 

Justyna Kłys

I miejsce/ etap szkolny/

 

II miejsce / etap szkolny?

 

III miejsce /etap szkolny/

11.

-II

półrocze

II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Kufer Wyobraźni"

 

powiatowy

Miejski Dom Kultury Oświęcim

Klasy 1-3:

Maria Luranc

Emilia Wasztyl

 

 

 

 

Zuzanna Żądło

Anna Kacorzyk

 

 

 

 

 

Danuta Morawiec

Wyróżnienia

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie

9.

II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Kufer Wyobraźni"

 

powiatowy

Miejski Dom Kultury Oświęcim

Klasy 1-3:

Jagoda Juras

 

 

Ftanciszk Zięba

 

 

Julia Raj

 

Anna Kacorzyk

 

Barbara Brońka

 

Justyna Kłys

 

Kwalifikacja do wystawy

 

Kwalifikacja do wystawy

 

Kwalifikacja do wystawy

 

10.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  ,,My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki

ogólnopolski

Europejski Fundusz Morski i Rybacki

Michał Szczepaniak kl. 4c


Maja Luranc kl. 5ci

 


Aleksandra Sznajder kl. 4ai

Elżbieta Micor

- zajął II miejsce

 

- zajęła III miejsce

 

otrzymała                      wyróżnienie

11.

Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur matematyczny”

Międzynarodowy

 

Anna Luranc

 

 

Dominik Gara

 

 

Fabian Pacocha

 

Kacper Zmudka

 

Wojciech Jaszczyk

 

Eliasz Bieroński

Renata Chmielniak

 

Renata Chmielniak

Danuta Morawiec

Anna Kacorzyk

Barbara Brońka

Barbara Brońka

Wyróżnienia

 

 

 

 

 

 

 

12.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Bezpiecznie na wsi mamy,bo ryzyko upadków znamy”

ogólnopolski

KRUS

Liliana Kolasa

 

 

Michał Szczepaniak

 

p.Anna Kacorzyk

 

 

p.Elżbieta Micor

 

 

wyróżnienie

 

 

wyróżnienie

13.

Powiatowy konkurs ,,Kufer wyobraźni”

powiat

MDK

Maria Luranc,

 

Emilia Wasztyl 

 

Zuzanna Żądło

 

Julia Juras

 

 

Julia Raj, Franciszek Zięba

 

 

 

Wyróżnienie

 

Wyróżnienie

 

Wyróżnienie

 

Wyróżnienie

 

Kwalifikacja do wystawy

14.

Dobroczynna pisanka wielkanocna

powiat

Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy

Maja Gregorczyk

 

 

Jakub Boba

 

 

Patrycja Płonka

 

 

 

Franciszek Zięba

 

Barbara Brońka

 

Barbara Kramarczyk

 

Katarzyna Matlak

 

Barbara Brońka

I miejsce

 

 

 

II miejsce

 

 

II miejsce

 

 

III miejsce

15.

Międzygminny konkurs ortograficzny                     ,,O pióro wójta”

Gmina Osiek i Polanka WLK.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach

Maja Gregorczyk

 

 

 

Aleksandra Nowak

Barbara Brońka

 

 

Irena Kruczała

III miejsce

 

 

 

III miejsce

15

Międzygminny Konkurs ortograficzny ,,Mistrz ortografii”

Gmina Osiek i Polanka Wielka

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach

 

Iga

 

 Niemiec

Anna Woszczyna

I miejsce

 

Konkurs Kolęd i Pastorałek

powiatowy

Zator

 

Laura Niesyczyńska

Barbara Karamrczyk

III miejsce

14

Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”.

międzynarodowy

Wydział Katechetyczny Kurii Bielsko-Żywieckiej i Towarzystwo Katechetyczne „Jonasz” ze Skoczowa.

 

Olga Kańtor

Ewa Pawlikowska

Finalista etapu wojewódzkiego

15

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego FOX 2022

międzynarodowy

 

Emilia Konarczak

 

Najlepszy wynik w szkole

 

Ileż pytań  i tajemnic w moim regionie- moja okolica na szlaku kultury Małopolski

 

wojewódzki

MDK Oświęcim

Lena Sawicka

Marzena Borkowska

laureat

 

Kangur Matematyczny

 

międzynarodowy

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

Wojciech Jaszczyk

Eliasz Bieroński

Kacper Zmudka

Barbara Brońka

Barbara Brońka

Anna Kacorzyk

wyróżnienia