Ogłoszenie o naborze na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1w Osieku  z dnia 19 października 2022r.

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Osieku ogłasza nabór na stanowisko  głównego księgowego  w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Osieku  w wymiarze 1/2 etatu.

Szczegółowe informacje o kwalifikacjach, wymaganiach zamieszczone są na stronie BIP naszej placówki.

Dyrektor ZSP nr 1 w Osieku

Monika Rycerz

1000 TALENCIAKÓW DLA SP 1! WALCZYMY DALEJ!!!

To niewiarygodne, ale w ciągu zaledwie dwóch tygodni od zarejestrowania się w programie „Szkoły Pełne Talentów” na koncie SP 1 udało się zgromadzić ponad  1000 TALENCIAKÓW! A to wszystko dzięki wielkiemu zaangażowaniu Rodziców, Uczniów i Pracowników Naszej Szkoły. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową pomoc i prosimy o dalsze wsparcie. Akcja trwa do 13 listopada, więc mamy nadzieję, że liczba TALENCIAKÓW wzrośnie i będziemy je mogli wymienić na atrakcyjne nagrody!  Np.,  stół do piłkarzyków, stół do tenisa itp.,

Jak przekazać TALENCIAKI Naszej Szkole?

  1. Zrób zakupy w Lidlu za min. 50 zł (w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc).
  2. Przy kasie odbierz kupon – TALENCIAKA.
  3. Przekaż TALENCIAKA Naszej Szkole: wrzuć go do specjalnego pudełka na holu lub obok wejścia do przedszkola albo zeskanuj kod QR:

https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500012280

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice.

Nasza szkoła dołączyła do programu Lidla Szkoły pełne talentów! Polega on na zbieraniu TALENCIAKÓW za zakupy w markecie Lidl. Prawda, że proste?!

Zakupy muszą być przynajmniej za 50 zł i musi się w nich znaleźć świeży owoc lub warzywo. Można też zdobywać ekstra TALENCIAKI za oznaczone produkty! Jeżeli robią Państwo zakupy w sklepach LIDL, to zapraszamy do zbierania Talenciaków i przypisywania ich do naszej szkoły  

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Władysława Jagiełły W Osieku

Za zebrane kupony nasza szkoła będzie mogła otrzymać nagrody.

W jaki sposób przekazać zebrane punkty naszej szkole? Są trzy drogi:

1. Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.

2. Wejść na stronę lidl/szkoły/pl i tam przepisać kod alfanumeryczny.

3. Przekazując Talenciaki fizycznie do szkoły do specjalnie przygotowanych pudełek. Pudełka znajdziecie na holu oraz obok wejścia do przedszkola.

Klienci LIDLa  mogą otrzymywać Talenciaki za zakupy w sklepach Lidl od 5.09.2022 do 13.11.2022.Zachęcamy do zbierania Talenciaków i przypisywania lub przekazywania ich naszej szkole. Im więcej zarejestrujemy kuponów, tym lepsze możemy otrzymać nagrody.

Prosimy o wsparcie naszej szkoły.

PAŃSTWO NIC NIE TRACICIE,  A NASI UCZNIOWIE MOGĄ ZYSKAĆ ATRAKCYJNE NAGRODY .

Do dzieła! 

Kliknij link

https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500012280