„Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole.

Nową drogą pójdziemy odważniej!”

23 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie dzieci z grup straszaków: Wiewiórek, Motylków i Biedronek. Z tej okazji „Biedronki” zaprezentowały piękny program artystyczny. Dzieci otrzymały również pamiątkowe książki i małe upominki.

Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać chwile spędzone w przedszkolu i życzymy Wam wielu sukcesów w dalszej nauce.

POWODZENIA W SZKOLE KOCHANE STARSZAKI!

PIKNIK U „MOTYLKÓW”

Czerwiec to czas, w którym można cieszyć się pięknem przyrody i obserwować, jak się rozwija. Grupa „Motylków” często korzysta z uroków natury i pięknej pogody, wykorzystując czas na spacery i pobyt na świeżym powietrzu.

PIKNIK U KRASNOLUDKÓW

W minionym tygodniu nasze najmłodsze przedszkolaki wybrały się na piknik. Ze względu na to, że pogoda pokrzyżowała im trochę plany, trzeba było zmienić odrobinę jego przebieg, ale zabawa i tak była wspaniała.

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były lody, tańce, zabawy na świeżym powietrzu, zamek dmuchany, kolorowe balony, bańki mydlane i wiele innych niespodzianek. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

7 czerwca przedszkolaki z grupy „Motylków” i „Biedronek” zostały po raz kolejny zaproszone do Biblioteki Publicznej w Osieku. Tym razem, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, miały okazję posłuchać bajki czytanej przez panią Celinę Grzywę, która na co dzień śpiewa i tańczy w zespole „Kotlina”. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania, dzieliły się swoimi przemyśleniami na temat wysłuchanej bajeczki i rozwiązywały przygotowane przez panie zagadki. Na zakończenie spotkania, każde dziecko otrzymało również pamiątkową książeczkę.

Kilka dni temu nasze przedszkolaki wybrały się z wizytą do Ochotniczej Straży Pożarnej w Osieku. Majowe odwiedziny to już tradycja w naszym przedszkolu. Jak co roku podczas spotkania nie zabrakło atrakcji. Panowie i panie strażacy oprowadzili nas po remizie i zaprezentowali odzież oraz wyposażenie każdego strażaka. Mieliśmy okazję zobaczyć jak szybko strażacy przebierają się na akcję oraz sprawdzić jak ciężka jest torba, którą zabierają ze sobą w czasie wezwania. Oczywiście najważniejszym punktem naszego spotkania było zwiedzanie wozów strażackich i polewanie wodą, co przyniosło masę radości. Bardzo dziękujemy wszystkich strażakom za zaproszenie, jak również za ich chęć niesienia pomocy i dbanie o bezpieczeństwo w Osieku.