Przedstawienie „Czerwony Kapturek”

Dnia 8 oraz 9 grudnia uczniowie klasy 8c już po raz drugi wystąpili przed przedszkolakami i swoimi młodszymi kolegami i koleżankami ze szkoły z klas I-III. A wszystko zaczęło się od spektaklu „Jaś i Małgosia” zaprezentowanego 14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który tak bardzo się spodobał, że poproszono o kolejny występ. Tym razem na sali WDK przedstawiono bajkę „Czerwony Kapturek”, która była prezentem dla dzieci od Świętego Mikołaja, dlatego w rolę narratorów wcielili się jego pomocnicy: Śnieżynka (Lena Sawicka) i elf (Michał Bernaś). Brawurowo zagrali również: Anna Kasperek – Czerwony Kapturek, Miłosz Kańtor – wilk, Piotr Wasztyl – gajowy, Jagoda Dusik – babcia, Amelia Wysogląd – mama oraz Agnieszka Płonka – gil, derkacz i wiewiórka. Za całokształt dzieła scenicznego odpowiadały ponownie pani Agnieszka Frazik oraz pani Ilona Cybuch. Widzowie gromkimi brawami nagrodzili aktorów i znów poprosili o więcej.