Międzygminny Konkurs Pięknego Czytania "O Złote Usta",

16 listopada po raz piętnasty odbył się Międzygminny Konkurs Pięknego Czytania
"O Złote Usta", pod honorowym patronatem Wójta Gminy Oświęcim.

Trzyosobowe jury oceniało umiejętności czytania dwudziestu czterech osób z gmin: Oświęcim, Osiek  i Przeciszów. W tym roku do konkursu przystąpili uczniowie klas siódmych i ósmych. W trakcie obrad jury, uczestnicy konkursu mieli okazję spotkać się z pisarką dla młodzieży- Katarzyną Ryrych, która pisze o sprawach ważnych i trudnych dla młodych ludzi. Nasza szkołę godnie reprezentowały  uczennice:, Anna Ziaja, Zuzanna Warzecha oraz Katarzyna Kusak, która  otrzymała zasłużone wyróżnienie. Gratulujemy Annie, Zuzannie oraz Katarzynie wspaniałych umiejętności. Życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.