Pożegnanie przedszkola”

Coś się kończy, coś się zaczyna" to hasło przewodnie tegorocznych pożegnań najstarszych przedszkolaków z przedszkolem.

Dnia 19.06.2024 roku dzieci z grup: „Motylków”, „Pszczółek” i „Biedronek” pożegnały pierwszy etap edukacji – edukacji przedszkolnej.

W tym dniu wszystkie zerówki odświętnie ubrane: wyrecytowały wiersze ze wspomnieniami przedszkolnych dni, zaśpiewały piosenki oraz zatańczyły piękny pożegnalny taniec. Młodsi koledzy życzyli im powodzenie na nowej szkolnej drodze.

Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu, to cenny skarb, który ze sobą zabiorą. To, czego nauczyły się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka, pierwsza "ocena" ich pracy. To niezatarte wspomnienia ich dzieciństwa, ważne, a może nawet najważniejsze.

Te wspólne lata minęły bardzo szybko. Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać te wspólnie spędzone chwile. Było wiele zabawy, nauki, wspólnych uroczystości i mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla Was drugim domem. Życzymy Wam drodzy Absolwenci wielu sukcesów w dalszej edukacji!